Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Huobi zanotowała 100-procentowy wzrost obrotów w 2018 r. w porównaniu z 2017 r. Oprócz tego powiększyła swój personel z 400 pracowników na początku 2018 r. do ponad 1300 osób w 2019 r. Dziś firma posiada też 15 biur w 12 krajach – powiedział dyrektor generalny Huobi, Leon Li.

To nie koniec sukcesów platformy. Kontrakt Overbrug Hugo (OTC) stał się jedną z najczęściej sprzedawanych ofert OTC na świecie. Ponadto powodzeniem cieszy się Huobi Cloud. To stworzona w lipcu 2018 r. platforma, która pozwala użytkownikom na tworzenie własnych usług związanych z cyfrowymi zasobami.

Ekspansja na cały świat

Firma odnotowała również spore postępy na kluczowych rynkach światowych, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia i Korea Południowa. W USA Huobi uzyskało licencję Money Services Business (MSB) od Financial Crimes Enforcement Network. Firma uruchomiła też 5 lutego usługę handlu typu “fat-to-crypto”.

W Japonii Huobi otrzymało jedną z pierwszych 17 licencji na prowadzenie tego typu biznesu.

Pewne niepokojące informacje o firmie pojawiły się w grudniu, gdy agencja informacyjna w Hongkongu, South China Morning Post (SCMP), poinformowała, że Huobi ma plany zwalniania pracowników. W odpowiedzi platforma podkreśliła, że ​​nie tylko nie chce nikogo zwalniać, ale będzie nadal zatrudniać nowy personel na potrzeby swojej podstawowej działalności i kolejnych rynków.

Czy cały rynek kryptowalut czeka wkrótce odrodzenie? Jak pisaliśmy tutaj, dzienna wielkość transakcji na Bitcoinie (BTC) ostatnio wzrosła do poziomu nie widzianego od stycznia 2018 roku. Według część analityków, jest to oznaka ewolucji ekosystemu Bitcoina oraz jego fundamentów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here