Naga Markets


HumbleTraders szuka analityka!

<a href="http://humbletraders prozac medication.com/” target=”_blank”>Humbletraders.com jest jednym z przykładów szybko rozwijających się, anglojęzycznych portali przeznaczonych dla inwestorów rynku walutowego, surowcowego czy rynku akcji. HumbleTraders dostarcza analiz rynkowych, strategii inwestycyjnych oraz rekomendacji dla wszystkich z wymienionych rynków. Jak się dowiedzieliśmy, HumbleTraders poszukuje właśnie analityka…


Poszukiwana jest osoba znająca założenia teorii fal Elliotta, która jednocześnie doskonale zna price action. Ktoś, kto wykorzystuje fale Elliotta w praktyce i czerpie z tego przyjemność. Jeżeli wiesz jak wyznaczać poszczególne impulsy i korekty zgodnie z metodą Elliotta, a trading to Twoje hobby – prześlij swoje CV!

Posada ma charakter etatu w niepełnym wymiarze godzin. Współpraca z HumbleTraders będzie realizowana zdalnie. Pracownik będzie opracowywał wymagane materiały w dowolnie dobranych godzinach pod warunkiem dostarczenia ich w terminie.

Opis stanowiska:

Analityk HumbleTraders będzie dostarczał czytelnikom portalu wysokiej jakości analiz z wykorzystaniem teorii fal Elliotta wykresów: EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD oraz DOW JONES codziennie, od poniedziałku do czwartku do godziny 22:00 GMT. W analizach muszą zostać zawarte wyliczenia fal na interwale dziennym oraz intraday, a także trade ideas bazujące na analizie.

Dodatkowo, posada wymaga doraźnego wsparcia czytelników HumbleTraders – analityk zobowiązany jest do odpowiedzi w ciągu 24 godzin na każdy email z zapytaniem od subskrybentów HumbleTraders.

Wymagania:

  • głębokie zrozumienie zasad opisanych w teorii fal Elliotta oraz ich zastosowania na rynkach finansowych,
  • przywiązanie do szczegółów,
  • wysoka jakość pracy zarówno w zakresie treści jak i formy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość obsługi platformy MetaTrader4,
  • znajomość obsługi WordPress

Zgłoszenia:

Aby wyrazić chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym wymagane jest:

  • krótkie CV,
  • przykłady analiz zgodnych z zasadami Elliotta, opublikowane online (jeżeli kandydat nie posiada żadnych publikacji online, uprasza się o przesłąnie dodatkowego dokumentu tekstowego zawierającego analizę elliottowską dla następujących instrumentów: EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD oraz DOW JONES. Analizy powinny zawierać maksymalnie 150 słów oraz dwa wykresy dla każdego z instrumentów)

CV oraz analizy prosimy wysyłać na adres info@humbletraders.com

Rekrutacja kończy się z dniem 28 lutego 2017. Więcej informacji można znaleźć na www.humbletraders.comtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here