Naga MarketsRadosław Chodkowski, autor bloga finansowego Humanista na Giełdzie
Radosław Chodkowski, autor bloga Humanista na giełdzie

Najbliższe spotkanie w ramach XTB Trading Club odbędzie się 07.03.2019 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YT. Przychodząc na szkolenie, będziesz mieć okazję poznać innych pasjonatów rynku oraz uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi, następującej po części teoretycznej.


Temat szkolenia: Elastyczny inwestor – jak podłączyć się do tego, co aktualnie robi rynek?

W trakcie wystąpienia zaprezentuję, jak wykorzystać wiedzę i doświadczenie rynkowe aby dostosować swoje posunięcia inwestycyjne do fazy, w jakiej znalazł się rynek. Odpowiem na pytanie, czy łączenie różnych podejść inwestycyjnych ma sens oraz jak się w tym wszystkim nie pogubić.

Zapisz mnie

O prelegencie:

Radosław Chodkowski – Inwestor indywidualny obecny na rynkach finansowych od dziesięciu lat. Autor bloga Humanista na giełdzie, w którym opisuje inwestowanie językiem zrozumiałym dla amatorów. W swoim inwestowaniu kieruje się głównie wskazaniami analizy technicznej, otwierając się stopniowo na analizę fundamentów spółek.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to czwartkowe warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here