Naga MarketsLicencja: CC 2.0
Autor: Garret Health
Hulu zapewniająca usługi strumieniowego przesyłania wideo z ostrożnym optymizmem podchodzi do potencjału technologii blockchain w zakresie rozwiązywania problemów z jakimi boryka się branża reklamowa, szczególnie w dziedzinie prywatności danych i zaufania do marki.

Adam Moser, szef działu technologii reklam i platform operacyjnych w Hulu, mówił dla PCMag, że firma – która, w przeciwieństwie do swoich głównych konkurentów, wyświetla reklamy subskrybentom niższego poziomu, nie realizuje obecnie żadnych aplikacji opartych o blockchain, ale mimo to jest podekscytowana jeśli chodzi tę technologię.

“Blockchain jest interesujący w wykorzystaniu, bowiem zaufanie, transparentność, wszystkie te rzeczy mają znaczenie dla marketingowców. Są one krytyczne z naszego punktu widzenia nie tylko dla Hulu jako marki, ale także Hulu jako wydawcy multimediów.
Kiedy więc spotykamy się z firmami, które mówią o rozwiązaniach blockchain, myślę, że obietnica tego, co mogą wnieść do środowiska, szczególnie jeśli chodzi o przejrzystość i możliwości śledzenia szczegółów transakcji w sposób otwarty i zdecentralizowany, jest czymś, co wesprze ten sektor.” – mówił Moser.

Moser mówił ponadto, że Hulu stosuje podejście ‘poczekaj i zobacz’ jeśli chodzi o aplikacje blockchainowe zauważając, że w szczególności inteligentne kontrakty wciąż są w takiej fazie rozkwitu, w której branża nie osiągnęła jeszcze konsensusu co do wyzwań, jakie może rozwiązać ta technologia.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

“Za każdym razem, gdy rozmawiamy z różnymi firmami i pytają, czy chcemy przeprowadzić test, przyjmujemy podejście ‘poczekaj i zobacz’. Chcemy testować samochód, kiedy jest już zbudowany, a nie w trakcie jego tworzenia”– dodał.

“Sposób, w jaki integrujemy naszą usługę na platformach do gier, telewizorach smart, itp. wymaga innego podejścia. Jeśli pojawi się rozwiązanie mówiące, że może działać na Xbox i Playstation, ale już nie na Roku czy Apple TV, to dla Hulu takie rozwiązanie nie działa wcale.”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlockchain Alliance Warsaw już 23 maja!
Następny artykułPrzewidział kryzys finansowy, teraz prognozuje kolejny
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here