TMS


Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa HubStyle jest właścicielem marki odzieżowej Sugarfree.pl i sklepu internetowego pod tym adresem.

Akcje spółki drożały podczas czwartkowej sesji o blisko 24%. Była to już piąta z rzędu tak bardzo udana sesja, wsparta wyższymi obrotami. W sumie, od początku tygodnia spółka zyskuje już ponad 100%. Spoglądając na wykres, wydaje się, że najbliższym oporem są tegoroczne maksima czyli rejon okoli 0,80 – 0,90 zł. Szukając powodów tak silnej zwyżki, można byłoby wspomnieć o wynikach kwartalnych, te jednak były opublikowane zanim zaczęła się trwająca euforia. Wydaje się więc, że ktoś skupuje akcje, i takie informacje są potwierdzane przez spółkę np. w środę jeden z akcjonariuszy przekroczył poziom 5% akcji.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Arctic Paper to drugi co do wielkości, pod względem wolumenu produkcji, europejski producent objętościowego papieru książkowego oraz jeden z wiodących producentów graficznego papieru wysokogatunkowego w Europie.

Spółka nieźle radzi sobie od grudnia ubiegłego roku, od kiedy stabilnie wzrasta cena akcji. Mimo korekty z ostatnich dni, wczoraj popyt powalczył o utrzymanie wsparcia opartego o maksima ze stycznia oraz maja. Długie, dolne cienie świec sugerują chęć dalszych wzrostów. Jeżeli tak się stanie, wydaje się, że głównym celem są okolice 5 zł. W ostatnich dniach nie pojawiły się żadne nowe informacje. Nadal pozytywny wpływ na notowania ma zadowalający raport kwartalny opublikowany w połowie maja. Spółka skupia się obecnie na poprawie rentowności, gdyż wzrost cen celulozy wywiera presję na marże. Przypomnijmy, że w wydanej pod koniec maja rekomendacji, analitycy DM BDM zasugerowali cenę docelową na poziomie 6,30 zł czyli sporo wyżej od wyceny rynkowej.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here