Naga MarketsHubstyle: Gaming zamiast fashion? Akcje zyskują we wrześniu 300%Poniedziałkowa sesja przynosi kontynuację wzrostów na walorach Hubstyle. Spółka, której działalność do tej pory skupiała się na branży e-commerce, a jej główne produkty to Nokaut.pl oraz SklepyFirmowe.pl ogłosiła zamiar połączenia ze spółką 3R Studio Mobile sp. z o.o. (Grupa Playway S.A.) z siedzibą w Poznaniu. Owe połączenie, ma nastąpić poprzez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej na Emitenta w drodze sukcesji uniwersalnej (łączenie przez przejęcie) za akcje, które Emitent wyda udziałowcom Spółki Przejmowanej.

  • Hubstyle zamierza połączyć się ze spółką zależną PlayWay.
  • Spółka rozpoczęła negocjacje w sprawie zbycia aktywów odzieżowych.
  • Kurs akcji od początku września zyskał już blisko 300%.

Zobacz również: Milenialsi będą redystrybuować bogactwo ze starszych pokoleń w nowej “erze nieporządku”

Hubstyle zyskuje na giełdzie w otoczeniu spadków na głównych indeksach

Podczas sesji 21 września, walory Hubstyle kontynuują wzrosty, zapoczątkowane w pierwszych dniach września. Jeszcze na końcu sierpnia bieżącego roku, za jedną akcję spółki na giełdzie należało zapłacić 40 groszy. Obecnie kurs przebił 1,2 zł. przy rosnących obrotach.

Wydaje się, że komunikat ze spółki o chęci połączenia ze spółką zależną jednego z największych producentów gier w Polsce (PlayWay) będzie dodatkowym paliwem do wzrostów na walorach Hubstyle.

Ostatni raz, poziom powyżej 1 zł. na walorach spółki miał miejsce w połowie 2017 roku. Warto dodać, że walory Hubstale mimo ostatnich wzrostów, ciągle są zdecydowanie tańsze niż podczas giełdowego debiutu w 2012 roku. Wtedy za 1 walor spółki płacono powyżej 10 zł.

Notowania Hubstyle z ostatnich 5 miesięcy. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Duzi inwestorzy obserwują poczynania giełdowe tych mniejszych, w celu optymalizacji swojej strategii

Zarząd Spółki poinformował w poniedziałek, iż podjął uchwałę o rozpoczęciu negocjacji z Panem Dawidem Urbanem, będącym znaczącym akcjonariuszem Spółki, w sprawie zbycia przez Spółkę aktywów odzieżowych na rzecz Pana Dawida Urbana lub podmiotu wskazanego przez Pana Dawida Urbana. Zamiarem Spółki jest zbycie wszystkich posiadanych przez Spółkę aktywów odzieżowych tj. spółek Sugarfree Sp. z o.o. oraz New Fashion Brand Sp. z o.o., jak również praw własności intelektualnej do marek: Sugarfree oraz Cardio Bunny.

Akcje Hubstale, tuż przed godziną 13, zyskują na wartości 10,91% a kurs oscyluje w okolicach poziomu 1,22 zł. Obrót na walorach spółki przekroczył nieznacznie 612 tys. zł.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here