Naga Marketslogo huaweiNastroje na początku tygodnia są stosunkowo pozytywne pomimo barku nowych istotnych informacji. Na rynku pojawiają się plotki, że 90 – dniowe przyzwolenie Huawei na zakupy półproduktów w USA, które dziś wygasa, może zostać wydłużone.

  • Na rynku walutowym umiarkowane zmiany. EUR/USD pozostaje tuż pod 1,11. USD/JPY podchodzi pod 106,50. EUR/PLN po czwartkowym wystrzale i kryzysie płynności próbuje utrzymać się pod 4,35.
  • W Azji silne wzrosty indeksów. Hang Seng jest ponad 2 proc. nad kreską. Shanghai Composite rośnie około 1,5 proc. Kontrakt Futures na S&P500 kontynuuje piątkowy wzrost i jest przy 29010 pkt, co oznacza 0,6 – proc. zwyżkę. Podobnie wygląda zmiana procentowa futuresa na DAX, kontrakt jest przy 11620 pkt.
  • Kurs uncji złota spada dziś o 0,5 proc., ale cena trzyma się ponad 1500 USD. Wycenie kruszcu nie pomagają lepsze nastroje i wzrost rentowności długu USA10Y o ponad 2 pb. Baryłka WTI wyceniana jest na 55,5 USD, co oznacza 1 – proc. wzrost.

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here