Naga MarketsHTC zaprezentował blockchainowy smartfon. Kupisz go tylko za BTC i ETHTajwański producent smartfonów HTC wprowadzi na rynek limitowaną edycję urządzenia Exodus 1 z dodanymi usługami związanymi z jedną z największych światowych giełd kryptowalut Binance. Binance Edition Exodus 1 obsługuje ponoć publiczny blockchain Binance, Binance Chain, a także zdecentralizowany odpowiednik giełdy – Binance DEX. Informacja została ogłoszona 12 listopada.

HTC i Binance ogłosiły swoje partnerstwo  podczas spotkania zorganizowanego przez Binance w Singapurze z udziałem prezesa Binance, Changpenga Zhao i dyrektora finansowego Weia Zhou. Szczegóły podano mediom w komunikacie prasowym.

HTC z nowym smartfonem

Sukces pierwotnej wersji Exodus ośmielił chyba HTC do dalszych eksperymentów. Binance Edition Exodus 1 będzie bowiem pierwszym na świecie telefonem, który jest zintegrowany z łańcuchem blockchaina Binance.

Jak w praktyce ma to wyglądać? Binance Edition Exodus 1 będzie posiadał w sobie zintegrowaną aplikację portfela na kryptowaluty Zion Vault z Binance DEX, umożliwiając tym samym swoim użytkownikom na handlowanie cyfrowymi walutami na platformie z pozycji smartfona.

Jaki będzie koszt tego nowego cudu technologii? Będzie można go nabyć w cenie 599 USD. Urządzenie będzie dostępne wkrótce na oficjalnej stronie HTC. Klienci będą mogli zapłacić za niego w kryptowalucie.

Zhao zauważa potencjał łączenia smartfonów z blockchainem

Phil Chen, dyrektor generalny HTC, powiedział, że firma podziela wizję Binance dotyczącą budowania świata finansów bez granic. Dodał, że cały zespół HTC jest podekscytowany możliwością wspierania wizji Binance Chain i DEX. Ponadto wyraził również nadzieję, że partnerstwo przyniesie „zupełnie nowy paradygmat cyfrowej wymiany aktywów i odpowiednich interakcji [w sieci]”.

Zhao zwrócił zaś uwagę na główne powiązania, jakie widać między branżami smartfonów i blockchaina. Powiedział, że smartfony odegrają kluczową rolę w masowej adopcji kryptowalut, a te drugie sprawią, że każdy smartfon będzie zarówno terminalem sprzedaży, jak i urządzeniem płatniczym, eliminując większość innych pośredników.

Już w zeszłym roku HTC po raz pierwszy wprowadziło do sprzedaży smartfon Exodus 1. Poza tym urządzeniem warto zwrócić uwagę na Sirin Labs i model Finney tej marki. Także Samsung posiada swój Galaxy S10, który posiada funkcję przechowywania kluczy prywatnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here