Naga Markets

Hshare – HSR – co to jest?

Hshare (Hcash) to nowa zdecentralizowana platforma kryptowalutowa, która będzie punktem połączenia dla całego systemu blockchain, niezależnie od tego, czy są to systemy oparte na blokach, czy też nie, dzięki czemu wartość i informacje mogą swobodnie krążyć między różnymi systemami blockchain.

Hshare cena 

Hshare kurs


Hcash wykorzystuje technologię Zero Knowledge Proof, aby osiągnąć dwukierunkowe szyfrowanie. Dzięki wykorzystaniu tak zwanego zk-SNARK, Hcash zapewnia maksymalną anonimowość każdemu uczestnikowi transakcji. Mimo, że transakcje są zapisywane w blockchain, to zarówno odbiorca, nadawca jak i wielkość transferu pozostają anonimowe. Warto również zaznaczyć, że potencjalne możliwości zk-snark są o wiele szersze niż zapewnienie jedynie anonimowości. W teorii sygnatura ta pozwala również zweryfikować poprawne wykonanie dowolnego algorytmu bez ujawniania jakich danych użyto, ani jaki jest wynik. W przypadku transakcji, sk-snark jest dowodem wysłania monet zgodnie z regułami systemu tzn., że nadawca był posiadaczem adresu i monet, które wysłał oraz, że nie wysłał więcej niż faktycznie posiada.

Hcash zastosował hybrydową metodę Proof-of-Work (PoW) + Proof of Stake (PoS) dla modelu Instant-Open-Governance, aby zapewnić, że przyszłe ulepszenia i aktualizacje mogą być bezpiecznie i łatwo dodawane do protokołu. Wszyscy posiadacze będą mogli uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dot. przyszłości tego projektu.

Osiągnięcie właściwej równowagi między mechanizmami PoW i PoS oznacza, że ​​inwestorzy korzystający z pre-CTD w protokole nie będą mieli nieproporcjonalnie dużego udziału jako udziałowcy.

XTB

Początki Hshare

Hshare (HSR) to stosunkowo nowa kryptowaluta, która powstałą w sierpniu 2017 roku na skutek ICO.

Posiada podwójny łańcuch składający się z systemów blockchain i DAG, zaprojektowanych w celu implementacji nieograniczonego przepływu informacji i wartości między systemami rozproszonymi opartymi na blokach i bez bloków.

Hcash mining

Hcash ma z góry ograniczoną podaż, która wynosi 84 mln monet:
• 21 milionów (25%) zostanie stworzonych przez PoW;
• 21 milionów (25%) zostanie stworzonych przez PoS;
• ICO i bezpłatna dystrybucja wyniosą 21 milionów (25%);
• Inwestorzy sprzed ICO będą posiadać 12,6 miliona (15%);
• 4,2 miliona (5%) będzie należeć do zespołu deweloperskiego i funduszu Hcash,
• 4,2 miliona (5%) zostanie przydzielone Hcash-DAO.

Informacje podstawowe o walucie HshareŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 3 stycznia [NAGRANIE]
Następny artykułUrsus [URS], GPW [GPW] – Gorące spółki dnia 3.01.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here