Naga MarketsPiątek na amerykańskich rynkach przyniósł spokojną lecz skuteczną kontynuację wzrostów. Tylko DOW JONES nie uzyskał nowego maksimum hossy, a NASDAQ pozostaje najsilniejszym indeksem za oceanem. Wygenerowane sygnały kupna podpowiadają inwestorom, że większe szanse są na kontynuację ruchu wzrostowego, niż odwrót i ich negacja.

Przed dzisiejszą sesją proponuję mocniej przyjrzeć się trzem wykresom spółek, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Pierwszą technicznie przygotowaną do większego ruchu spółką wydaje się być HEWLETT-PACKARD.

HEWLETT-PACKARD - wykres H1
HEWLETT-PACKARD – wykres H1

Ruch wzrostowy zapoczątkowany w końcówce marca doprowadził cenę w rejon ważnego średnioterminowo oporu utworzonego przez szczyt z 23 marca. Aktualnie kurs ma za sobą trzydniową konsolidację poniżej wspomnianego poziomu. Jeśli presja kupujących będzie kontynuowana jest duża szansa na wybicie oporu i wygenerowanie sygnału kupna. Ustawienie zlecenia powyżej szczytów z 23 marca wydaje się być dobrym pomysłem.

Innym ciekawym w mojej opinii walorem jest DUPONT.

DUPONT - wykres H1
DUPONT – wykres H1

Spółka mocno traciła od szczytu 13 marca. Początek kwietnia przyniósł uspokojenie i wyhamowanie przeceny. W ostatnich dniach doszło do udanej obrony wsparcia wyznaczonego przez minima z 1 kwietnia. W tym momencie to byki są stroną, która ma przewagę, co powinno doprowadzić do silniejszego odbicia się kursu. Najbliższym celem jest maksimum z 20 kwietnia.

Ostatnim przygotowanym przeze mnie na dziś wykresem jest IBM w interwale dziennym.

IBM - wykres D1
IBM – wykres D1

20 kwietnia doszło w tym przypadku do pokonania bardzo ważnego w długim terminie oporu. Kupujący osiągnęli już pierwszy poziom docelowy lecz wobec niesłabnącej presji popytu można założyć, że nastąpi też próba domknięcia luki cenowej powstałej 20 października 2014 roku.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here