Naga Markets

Witam serdecznie we wtorkowym Hot or Not. Dziś względnie mało się działo i jedyną pożywką dla inwestorów okazały się być dane z Niemiec o nastrojach gospodarczych, dzięki czemu para z EUR trafia do grona „gorących”, ale inna para z EUR trafia do grona tych „nie”.Pierwsza nominacja znów przypada złotku. XAU/USD pięknie odbiło od oporu we wczesnym tradingu i dalej poruszało się już w jednym tylko kierunku dając zarobić ok. 120 pips ($12).

XAU/USD kolejny raz w gronie Hot.

Drugą gorącą parą, za sprawą danych o nastrojach gospodarczych, był EUR/AUD, gdzie inwestorzy sprzedawali, może nie jakoś intensywnie, ale wystarczyło by utrzymać stabilną presję i zrobić 65 pips zakresu.

EUR/AUD, może nie spektakularnie, ale w jednym kierunku.

Od drugiej strony patrząc, słaby dzień mieli inwestorzy na USD/JPY, który przy zakresie 26 pips zbudował nieco zysków, by zaraz potem spenetrować otwarcie i wrócić w obręb zakresu dzisiejszego dnia. Jednym słowem inwestowanie dzisiaj na tym walorze raczej ciężko było nazwać przyjemnością.

USD/JPY – zakres marny i jeszcze atak na Stopy. 

Kolejną parą z grona „Not” była EUR/NZD, która po obiecującym rajdzie została całkowicie sprzedana do zera. Kto zdążył zamknąć zyski, albo lubi kontrować silne ruchy, ten dziś zacierał ręce, kto chciał budować pozycję wzrostową, zapewne musi się pogodzić z klapą. Warto dodać także, że zakres ruchu, 84 pips, był tutaj imponujący, choć w takich okolicznościach niekoniecznie jest to zaletą. Normalnie ‘roller-coaster’.

EUR/NZD – istny roller coaster.

 

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here