Naga MarketsSesja londyńska zakończyła się chwilę temu, dzień był dość obładowany danymi, wciąż jeszcze słychać echa wczorajszego posiedzenia FOMC.

Dziś najbardziej gorącą parą parą był “kabel”,czyli para GBP/USD. Dziś GBP/USD parł mocno w górę mimo, że dziś Szkoci głosują w referendum dotyczącym niepodległości Szkocji. 162 pipsy w górę to szalenie dużo, jak na tę parę i to jeszcze wbrew dominującemu w ostatnich tygodniach trendowi spadkowemu.

HoN_GBPUSDM15_1809
GBP/USD: fenomenalne 162 pips, tyle że przeciw dominującemu trendowi.

Inną z najbardziej gorących par było EUR/JPY. Para ta pokonała 136 pips w jednym tylko kierunku. W nocy zaczęło się brzydką szpilką, ale potem szliśmy już w jedną tylko stronę przełamując kolejne szczyty. EUR/JPY rosło głównie na słabości jena, który z kolei dołował wzdłuż całej tablicy.

HoN_EURJPYM15_1809
EUR/JPY: fantastyczny rajd na 136 pips, praktycznie w jednym kierunku.

Do grona zimnych par wchodzą dwie pary z euro.

EUR/CAD boleśnie się dziś rozpychał i choć zachęcał do sprzedaży, to niedźwiedzie mogły mieć ciężkie chwile w okolicy południa, kiedy to cena utworzyła długą szpilkę. Nawet jeśli ktoś już ją przetrwał, to zyski go zapewne nie zachwyciły, bo dołek dnia wypadł ledwie 76 pips niżej.

HoN_EURCADM15_1809
EUR/CAD: duża szpilka i rozepchany zakres wynoszący ledwie 76 pips.

EUR/GBP zachowywał się wprawdzie podobnie, jak EUR/CAD, jednak tutaj zarówno szpilka, jak i zakres były mniejsze. Stop Lossy, jednak i tu nie były bezpieczne, a inwestycja w tę parę raczej do najprzyjemniejszych dziś nie należała.

Hon_EURGBP_1809
EUR/GBP – mniejsza szpilka i mniejszy zakres, ale stoplossy bezpieczne nie były.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here