Naga Markets

Sesja londyńska zakończyła się chwilę temu, dzień był dość obładowany danymi, wciąż jeszcze słychać echa wczorajszego posiedzenia FOMC.

Dziś najbardziej gorącą parą parą był “kabel”,czyli para GBP/USD. Dziś GBP/USD parł mocno w górę mimo, że dziś Szkoci głosują w referendum dotyczącym niepodległości Szkocji. 162 pipsy w górę to szalenie dużo, jak na tę parę i to jeszcze wbrew dominującemu w ostatnich tygodniach trendowi spadkowemu.HoN_GBPUSDM15_1809
GBP/USD: fenomenalne 162 pips, tyle że przeciw dominującemu trendowi.

Inną z najbardziej gorących par było EUR/JPY. Para ta pokonała 136 pips w jednym tylko kierunku. W nocy zaczęło się brzydką szpilką, ale potem szliśmy już w jedną tylko stronę przełamując kolejne szczyty. EUR/JPY rosło głównie na słabości jena, który z kolei dołował wzdłuż całej tablicy.

HoN_EURJPYM15_1809
EUR/JPY: fantastyczny rajd na 136 pips, praktycznie w jednym kierunku.

Do grona zimnych par wchodzą dwie pary z euro.

EUR/CAD boleśnie się dziś rozpychał i choć zachęcał do sprzedaży, to niedźwiedzie mogły mieć ciężkie chwile w okolicy południa, kiedy to cena utworzyła długą szpilkę. Nawet jeśli ktoś już ją przetrwał, to zyski go zapewne nie zachwyciły, bo dołek dnia wypadł ledwie 76 pips niżej.

HoN_EURCADM15_1809
EUR/CAD: duża szpilka i rozepchany zakres wynoszący ledwie 76 pips.

EUR/GBP zachowywał się wprawdzie podobnie, jak EUR/CAD, jednak tutaj zarówno szpilka, jak i zakres były mniejsze. Stop Lossy, jednak i tu nie były bezpieczne, a inwestycja w tę parę raczej do najprzyjemniejszych dziś nie należała.

Hon_EURGBP_1809
EUR/GBP – mniejsza szpilka i mniejszy zakres, ale stoplossy bezpieczne nie były.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here