Naga Markets

hot_or_notRynki bardzo spokojnie przeszły przez dzisiejszy dzień, żeby nie powiedzieć “przespały”, dlatego w dzisiejszym artykule pt. “Hot or Not” skupię się na minionym tygodniu.

Ubiegły tydzień upłynął generalnie pod dyktando dolara amerykańskiego i tak oto pierwszą nagrodę Hot wygrywa Kiwi, czyli NZD/USD dosłownie o długość nosa przed NZD/JPY. Obydwie pary runęły o syte 310 i 307 pips bez naruszenia początkowego szczytu i były fantastycznym miejscem  na sprzedanie i trzymanie i zarabianie. Nawet specjalnie korekty czy dolnego knota świecy tygodniowej nie było. Normalnie bach i w dół. Super Hot!HoN_NZDJPYH4
NZD/JPY – 3 pipsy mniej niż Kiwi, ale za to punktów za styl będzie więcej.

Drugie miejsce w kategorii Hot zajmuje USD/CAD, który w ubiegłym tygodniu przeszedł w miarę równo 240 pips na północ. Aż by się chciało mieć długą pozycję od poniedziałku… ale zaraz, przecież miałem wtedy długą pozycję na USD/CAD ;). Tak czy inaczej, para wpisała się w trend wzrostowy dolara, a kanadyjczyk nie ma ostatnio zbyt dobrej passy, kiedy inne waluty towarowe tracą bardzo wyraźnie.

HoN_USDCADH4
Kto by nie chciał mieć tu długiej pozycji?

Z drugiej strony barykady mamy natomiast złoto, które po fajnych ruchach spadkowych i uderzeniu w $1208 zrobiło fałszywe wybicie u góry, fałszywe na dole i znów jedno u góry… tylko po to, żeby zakończyć tam, gdzie zaczęło. Złoto “Not Hot” zdecydowanie. Co najzabawniejsze, zakres 285 pips w konsolidacji, to niektóre pary w trendzie mogą o nim pomarzyć.

HoN_GOLDH4
Złoto: inne pary mogą pomarzyć o takiej zmienności.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here