Naga MarketsBitcoin udowodnił, że nie jest bańką inwestycyjną, a złoto ma przed sobą świetlaną przyszłość. W kolejnym odcinku Inside Solution One Tomasz Piwoński jak co tydzień przygląda się bliżej aktualnej sytuacji na rynkach kapitałowych oraz podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Odcinek poświęcony perspektywom rynkowym po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Oglądaj najnowszy Inside Solution One!

  • Jaki będzie obraz rynków finansowych po wyborach?
  • Czy ostatnia siła Bitcoina utrzyma się na dłużej? Co ze złotem? Czy żółty metal czeka nieunikniona hossa?
  • Lira turecka na historycznie najniższych poziomach, EUR/TRY przebił 10,0.
  • Czy polski rząd sięgnie po pieniądze spółek skarbu państwa?

Te artykuły również Cię zainteresują

Złoto ma przed sobą świetlaną przyszłość

Cztery lata temu gdy wygrywał Donald Trump, który miał być katastrofą dla rynków, doszło do silnej deprecjacji aktywów. Ku zdumieniu większości analityków, na Wall Street miał miejsce rajd hossy w wyniku wyboru Joe Bidena na kolejnego prezydenta USA.

Indeksy rosną, choć nadal uważam, że znajdujemy się w konsolidacji na szczycie, a ta korekta wyrzucania naiwnych na rynkach się jeszcze nie skończyła. Ostatni wzrost to wynik zamykania krótkich pozycji inwestorów oczekujących na wygraną Bidena – twierdzi Piwoński.

Ostatnia siła Bitcoina to może być początek nowej hossy. Inwestorzy widzą co się dzieje z dodrukiem, z pandemią i wiedzą, że rządy nie odpuszczą ciągłego osłabiania swoich walut.

Bitcoin pokazał, że nie jest bańką inwestycyjną – dodał.

Złoto ma przed sobą świetlaną przyszłość. Trochę zaspało ostatnie wzrosty, jednak myślę, że będzie nadrabiać w najbliższym czasie – podkreślił.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here