Naga Marketswojna handlowa USA ChinyNa łamach programu „Okiem Eksperta” w Comparic24.TV Adam Rak rozmawiał ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Bartłomiejem Chomka. W trakcie programu poruszono temat wojny handlowej i zbliżających się wyborów prezydenckich w USA. Mijający tydzień obfitował także w wiele emocji. Od silnych wzrostów ropy naftowej spowodowanych weekendowymi atakami na rafinerie w Arabii Saudyjskiej, przez kolejną obniżką stóp procentowych Fed, po retorykę Banku Japonii czy Banku Anglii. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Wojna handlowa zostanie wstrzymana do wyborów prezydenckich?

Donald Trump spodziewa się, iż przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku dojdzie do porozumienia z Chinami. Prezydent USA nie ma zamiaru wywoływać kryzysu na rynku akcyjnym, co może sugerować sytuację patową w wojnie handlowej.

Minister rolnictwa Chin ma zamiar spotkać się w przyszłym tygodniu z amerykańskimi farmerami, co może uspokoić rynki akcyjne – zauważył Bartłomiej Chomka.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here