Naga MarketsTrwająca hossa na metalach szlachetnych rozpoczęła się od złota, które umocniło się w związku z eskalacją wojny handlowej i spowolnieniem światowej gospodarki. W najnowszej odsłonie programu Inside Solution One, prowadzonego przez Tomasza Piwońskiego zarządzającego w funduszu Solution One oraz Sebastiana Króla, będącego hedgerem funduszu, podsumowano najważniejsze wydarzenia kończącego się tygodnia. W programie zwrócono uwagę między innymi na lirę, metale szlachetne, polskiego złotego i inwersję krzywej dochodowości.


Spółki wydobywcze zyskają najwięcej?

Zazwyczaj pierwsze rosną mniej płynne rynki. Jednak tym razem zaczęło się od wzrostu złota, za którym podąża m.in. srebro i pallad. Srebro i platyna mają dużo do nadrobienia względem złota – powiedział prowadzący program.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here