Naga MarketsAnalitycy TMS Brokers przyjrzeli się szczegółowo ostatnim wydarzeniom na rynku kryptowalut i przygotowali raport, w którym każdy inwestor CFD znajdzie odpowiedź, co dalej z interesującymi go kryptowalutami.

Z raportu dowiesz się m.in., gdzie znajduje się zagłębie kryptowalutowe, które fundusze są największymi graczami w sektorze oraz jak wygląda analiza techniczna Bitcoin-a i na co wskazuje analiza techniczna kryptowaluty ripple. W specjalnym zestawieniu nasi eksperci ujęli też samsungowy portfel kryptowalut i jego najnowszy produkt Samsung Blockchain Keystore.

Kluczowe przełamanie

Sierpień to z reguły czas, kiedy traderzy są mniej aktywni na rynkach finansowych. Tak też było na rynku kryptowalut, więc oczekujemy wyższej zmienności po przełamaniu kluczowych poziomów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rynku kryptowalut, pobierz i przeczytaj cały raport. Chcesz być na bieżąco? Analitycy TMS Brokers co miesiąc przygotowują aktualny raport o trendach na rynku kryptowalut. Skorzystaj z okazji i dowiedz się w co warto inwestować już dziś!

POBIERAM RAPORT MIESIĘCZNY

TMS Brokers ma nowe instrumenty i daje możliwość inwestowania w BITCOIN, BTCUSD, ETHUSD, LTCUSD oraz XRPUSD. Kontrakty na różnicę kursową oparte o kontrakty terminowe na wartość referencyjną kryptowalut notowanych na giełdzie Chicago Mercantile Exchange/LMAX Exchange.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here