Naga Markets

Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut ujawniła jeden kluczowy czynnik, który może zapowiadać początek zwyżkowej fazy dla Ethereum (ETH). Firma analityczna twierdzi, że wolumen ETH na giełdach wzrósł, a jego spadek oznaczałby początek zwyżkowego cyklu. Kurs ETH/USD silnie wzrasta w piątek docierając do poziomu 1670 USD.

  • Ethereum odnotowało wzrost podaży wśród największych adresów giełdowych, co ma miejsce, gdy handlowcy zrzucają swoje zasoby na duże giełdy
  • Spadek wśród największych adresów giełdowych ETH będzie sygnałem zwyżkowym
  • Według Santiment ilość Ethereum na czołowych dziesięciu giełdach kryptowalut wynosi obecnie ponad siedem milionów, co ostatnio osiągnięto w maju 2021 roku
  • Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Spadek ilości ETH na giełdach będzie początkiem nowej hossy – Santiment

Ethereum odnotowało wzrost podaży wśród największych adresów giełdowych, co ma miejsce, gdy handlowcy zrzucają swoje zasoby na duże giełdy tak jak podczas przeceny w 2022 roku. Jednaka spadek wśród największych adresów giełdowych ETH będzie sygnałem zwyżkowym – napisano w raporcie.Według Santiment ilość Ethereum na czołowych dziesięciu giełdach kryptowalut wynosi obecnie ponad siedem milionów, co ostatnio osiągnięto w maju 2021 roku.

Firma twierdzi również, że stosunek Ethereum utrzymywanego poza giełdami kryptograficznymi w stosunku do Ethereum utrzymywanego przez giełdy osiągnął najniższy poziom od jednego roku.

Handluj na rynku walutowym (i nie tylko) razem z NAGA i uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Źródło: Santimentfeed/Twitter

Analitycy kryptowalut mówią ponadto, że powodem, dla którego opłaty transakcyjne drugiego co do wielkości aktywów cyfrowych pod względem kapitalizacji rynkowej pozostały niskie, jest ograniczona liczba Ethereum w obiegu.

Opłaty transakcyjne Ethereum pozostają bardzo niskie pomimo skoku cen od połowy czerwca. Ograniczenie obiegu odegrało dużą rolę w niższych kosztach, a opłaty mogą pozostać rozsądne, dopóki nie pojawi się spory strach przed ominięciem okazji (FOMO) – podsumowano.

NED

Według Santiment transakcje w sieci Ethereum kosztują średnio mniej niż 1 USD.

Źródło: Santimentfeed/Twitter

Ethereum (ETH) kontynuuje odbicie pod koniec tygodnia

Notowania ETH/USD silnie wzrastają w piątek ponad 4% osiągając poziom 1680 USD. Kurs kontynuuje ruch na północ od czasu wyrysowania lokalnego dołka na poziomie 880 USD w dniu 18 czerwca. Od tamtej pory cena wzrosła już niemal o 100%, choć aby mówić o powrocie trendu wzrostowego, kupujący będą musieli trwale pokonać opór wynikający z silnej strefy 1700-1800 USD.

Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview

NAGA Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułNa S&P500 jest ryzyko wystąpienia lokalnej korekty
Następny artykułGwiazda Shark Tank podwaja inwestycje w kryptowaluty. Stawia na BTC, ETH i trzy altcoiny
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here