Naga MarketsAkcja #hot16challenge2 rozpoczęta przez polskich raperów w celu wsparcia walki z negatywnymi skutkami koronawiursa szybko zaangażowała nie tylko muzyków, ale osoby ze świata polityki oraz biznesu. Do tej grupy dołącza również Paweł Śliwiński, prezes autoryzowanego doradcy giełdowego INC, który nagrał rynkową wersję szesnastowersowca poświęconego rynkowi kapitałowemu. Czy profesor poznańskiego uniwersytetu ekonomicznego rozpocznie nowy trend wśród przedstawicieli polskich spółek?

  • W ramach #hot16challenge2 na portalu Siepomaga.pl zebrano już ponad 2 miliony złotych
  • Paweł Śliwiński, prezes grupy INC i profesor UEP, rapuje o hossie i bessie oraz zarabianiu na giełdzie
  • Do udziału w wyzwaniu został nominowany Marek Dietl, prezes GPW, profesor Eryk Łon, członek RPP, czy też Albert Rokicki, autor bloga Longterm.pl

Na NewConnect polskim NASDAQ znajdziesz perły i zdechlaki, czyli giełdowe #hot16challenge

Temat [koronawirusa] jest bardzo mi bliski, moja Żona jest lekarzem i codziennie przyjmuje pacjentów, tak jak moja Mama, która mimo swoich 78 lat pracuje wciąż w przychodni dziecięcej w Golubiu-Dobrzyniu, a jeszcze 2 lata temu była tam ordynatorem na dwóch oddziałach – komentował pod filmem w serwisie YouTube prezes INC, Paweł Śliwiński. Osoby chcące wesprzeć zbiórkę w ramach akcji, mogą zrobić to pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Paweł Śliwiński rapuje między innymi o tym, że kupuje tanio, sprzedaje drogo, przestrzegając jednocześnie przed inwestowaniem bezkrytycznie wierzącym w niekończące się wzrosty. Profesor UEP nazywa jednocześnie NewConnect polskim NASDAQ i radzi, aby w inwestycjach nie podążać za tłumem.

Gdy na giełdzie inwestujesz, miej cierpliwość oraz wiedzę. Bo na samej wierze w hossę to daleko nie zajedziesz. Na NewConnect polskim NASDAQ znajdziesz perły i zdechlaki, Jak rozróżnić obie partie, Pan Profesor wytłumaczy – można usłyszeć w jednej ze zwrotek rapowanej przez Śliwińskiego.

Zobacz również: Grupa INC pozyska finansowanie dla Punch Punk Games

Na koniec nie zostaje nam nic innego, jak zacytować Pawła Śliwińskiego i życzyć wszystkim udanych inwestycji:

HOSSA BESSA HOSSA BESSA TO JEDZIEMY DALEJ ESSA!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here