Naga MarketsŚroda na Wall Street przyniosła kontynuację spadków oraz potwierdzenie rozwinięcia korekty w której znajduje się rynek. Na wykresie S&P500 wygenerował się kolejny sygnał sprzedaży i wydaje się, że inwestorzy posiadający w swoich portfelach długie pozycje będą mieli przed sobą trochę cięższe chwile.

W takich warunkach rynkowych proponuję przyjrzeć się trzem spółkom notowanym na amerykańskich parkietach, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

W bardzo ciekawym położeniu znajduje się aktualnie HONEYWELL.

HONEYWELL - wykres H4
HONEYWELL – wykres H4

Akcje tego amerykańskiego koncernu przemysłowego od szczytu 20 lutego znajdują się w konsolidacji przy maksimach. Aktualnie kurs mocno zbliżył się do jej dolnego ograniczenia i w obecnej sytuacji rynkowej istnieje zwiększone ryzyko wyłamania dołem. Jeśli by do niego doszło niedźwiedzie dostałyby do ręki kolejne argumenty, które powinny zwiększyć ich aktywność.

Inną spółką gotową do dalszych spadków jest WALMART.

WALMART - wykres H1
WALMART – wykres H1

Ta amerykańska sieć hipermarketów od szczytu 13 stycznia znajduje się w trendzie spadkowym. Podczas wczorajszej sesji doszło do spadku poniżej ostatnich minimów. Taki układ oczywiście powinien prowadzić do kontynuacji spadku wartości spółki.

Ostatnim przygotowanym przeze mnie na dziś walorem jest MICROSOFT.

MICROSOFT - wykres H1
MICROSOFT – wykres H1

Spółka, której flagowym produktem jest system Windows znajdowała się w ostatnim czasie w trendzie wzrostowym. Po utworzeniu szczytu 30 kwietnia cena zaczęła osuwać się pod własnym ciężarem, a podczas wczorajszej sesji dotarła do górnego ograniczenia luki cenowej z 24 kwietnia. W tym miejscu ma prawo choć na chwilę pojawić się zwiększony popyt, który powinien być w stanie podbić kurs. Jeśli natomiast nie doszłoby do obrony kursu w tym miejscu świadczyłoby to o poddaniu się kupujących, a okazji do zakupów należałoby szukać poniżej wspomnianej luki.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here