Naga MarketsWczorajsza sesja na Wall Street nie zmieniła znacząco sytuacji technicznej głównych amerykańskich indeksów, które prawie w całości utrzymały dorobek z środy. Jednak wśród poszczególnych spółek notowanych na giełdach w Stanach Zjednoczonych już nie było tak nudno.

Tradycyjnie zapraszam do przyglądnięcia się trzem wykresom amerykańskich spółek, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Jako pierwszą potencjalnie ciekawą propozycję wymienię HONEYWELL.

HONEYWELL - wykres H4
HONEYWELL – wykres H4

Walor znajduje się w korekcie wzrostów zapoczątkowanych 7 maja. Podczas tego ruchu w górę cenie udało się przekroczyć ważny opór cenowy. Następnie wykonany został ruch powrotny do wspomnianego poziomu. Aktualnie wywierana jest presja na linię poprowadzoną po wierzchołkach świec korekty w jakiej się znajdujemy. Obecne poziomy są bardzo ważne dla średnioterminowych perspektyw spółki, a pokonanie wspomnianego oporu powinno prowadzić do dużej wzrostowej fali.

Inną potencjalnie ciekawą spółką może być JP MORGAN.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Cena znajduje się obecnie w korekcie wzrostów, która ma pro wzrostową wymowę. Kurs akcji po raz kolejny zbliża się do ważnego krótkoterminowo oporu. Jego pokonanie powinno zapoczątkować kolejną wzrostową falkę. Ustawienie zlecenia ponad wskazanym poziomem nie powinno być błędem.

Ostatnią przygotowaną na dziś propozycją jest CATERPILLAR.

CATERPILLAR - wykres H4
CATERPILLAR – wykres H4

Po wzrostach towarzyszących spółce od połowy marca została rozwinięta korekta. Aktualnie cena dotarła do ważnego wsparcia, czyli maksimum z 18 lutego oraz dołka z 7 maja. Jest to potencjalnie miejsce, w którym można zająć długą pozycję przy stosunkowo niewielkim ryzyku.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here