Naga MarketsCzwartkowa sesja na Wall Street przyniosła znaczne umocnienie wśród wszystkich indeksów. Również poszczególne spółki miały okazję do mocniejszego ruchu na północ. Po tak mocnym dniu znacznie wzrosły apetyty byków na nowe historyczne maksima wśród głównych amerykańskich indeksów.

W takich  optymistycznych nastrojach proponuję przyjrzeć się wykresom trzech spółek notowanych na giełdach w Stanach Zjednoczonych, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Pierwszym z nich jest dziś HONEYWELL.

HONEYWELL - wykres D1
HONEYWELL – wykres D1

Wyjątkowo zaprezentuję tutaj wykres dzienny, na którym w znacznie większym stopniu widać sytuację techniczną spółki. Długoterminowy trend jest tu bezsprzecznie wzrostowy, a konsolidacja rozpoczęta 20 lutego uległa zakończeniu wczoraj. Opuszczenie ostatniego zakresu zmienności powinno być początkiem kolejnej mocnej fali wzrostowej.

Drugą przygotowaną przeze mnie na dziś spółką jest HEWLETT-PACKARD.

HEWLETT-PACKARD - wykres H4
HEWLETT-PACKARD – wykres H4

Cena akcji tej amerykańskiej firmy informatycznej po raz kolejny zbliżyła się do bardzo ważnego w średnim terminie oporu, który zatrzymywał dalsze wzrosty już czterokrotnie. Jego potencjalne pokonanie wyraźnie zmieniałoby układ sił jaki mamy aktualnie na walorach tej spółki. Szukanie okazji do kupna tuż nad wspomnianym oporem nie powinno być złym pomysłem.

Ostatnim walorem, który chciałbym dziś pokazać jest ALTRIA GROUP.

ALTRIA GROUP - wykres H1
ALTRIA GROUP – wykres H1

Spółka była wczoraj jednym z mocniejszych komponentów S&P500, a silne wzrosty wyprowadziły kurs w rejon kluczowych średnioterminowo oporów. Jeśli pozytywny sentyment na rynku zostanie utrzymany należałoby poważnie rozważyć zakup tych akcji po wybiciu wspomnianego oporu.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here