Naga MarketsŚroda na Wall Street przyniosła kontynuację wzrostów. Główne amerykańskie indeksy znajdują się tuż pod kluczowymi oporami i nawet najmniejsze ruchy w górę będą powodować ich naruszenie. Przed dzisiejszą sesją wyniki podało kilka spółek notowanych na giełdach w Stanach Zjednoczonych. To drugi bardzo ważny czynnik, na który należy zwracać uwagę.

W takich warunkach proponuję przyjrzeć się trzem spółkom, którymi możemy handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Na początek chciałbym pokazać HOME DEPONT.

HOME DEPONT - wykres  H1
HOME DEPONT – wykres H1

Ceny akcji tej amerykańskiej sieci hipermarketów po wcześniejszym dynamicznym ruchu w górę od drugiej połowy lutego znajdują się w konsolidacji przy maksimach ruchu. Aktualnie popyt broni wsparcia w rejonie dolnego ograniczenia zakresu zmienności. W mojej opinii jest to ciekawe miejsce do próby zajęcia długiej pozycji.

W interesującym miejscu wydaje się być też MICROSOFT.

MICROSOFT - wykres H4
MICROSOFT – wykres H4

Po zwyżce zapoczątkowanej w połowie piątkowej sesji cena utknęła przy maksimach ruchu, tworząc równocześnie konsolidację tuż pod oporem tworzonym przez szczyt z 24 marca. Takie zachowanie się kursu zazwyczaj zwiastuje wybicie się kursu w kierunku zgodnym z wcześniejszym ruchem. Myślę, że ustawienie zlecenia oczekującego tuż nad wspomnianym oporem nie powinno być błędem.

Ostatnim przygotowanym na dziś zagraniem jest YAHOO!

YAHOO - wykres H4
YAHOO – wykres H4

Ta spółka, której głównym produktem jest serwis internetowy przedstawiała niedawno wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2015. Niestety dla strony popytowej nie zostały one przyjęte przez rynek wystarczająco ciepło w efekcie czego kurs został sprowadzony w kierunku ważnego w średnim terminie wsparcia, które już dwukrotnie stanowiło dla podaży barierę nie do pokonania. Zajęcie w tym miejscu długiej pozycji niewątpliwie cechować się będzie dobrym stosunkiem potencjalnego zysku do podejmowanego ryzyka.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here