Naga MarketsUbiegły tydzień na Wall Street doprowadził do silnego umocnienia wszystkich głównych amerykańskich indeksów. Poprawiła się też sytuacja techniczna wielu spółek notowanych na giełdach w Stanach Zjednoczonych.

Na progu nowego tygodnia i w ciągle optymistycznych nastrojach proponuję przyjrzeć się wykresom trzech spółek notowanych na giełdach w Stanach Zjednoczonych, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Pierwszą spółką, którą chciałbym dziś przybliżyć jest HOME DEPONT.

HOME DEPONT - wykres H4
HOME DEPONT – wykres H4

Walor niedawno przebił średnioterminową linię trendu spadkowego. Następnie doszło do lekkiej korekty wcześniejszych wzrostów. Aktualnie cena znów znajduje się przy maksimum z 8 maja, a jego pokonanie ma prawo aktywować jeszcze większy popyt i prowadzić ruch wzrostowy w kierunku maksimów całej hossy.

Drugim przygotowanym przeze mnie na dziś zagraniem jest AMERICAN EXPRESS.

AMERICAN EXPRESS - wykres H1
AMERICAN EXPRESS – wykres H1

Spółka po wypracowaniu twardego dna ruchu spadkowego w drugiej połowie kwietnia teraz mocniej ruszyła na północ. Aktualnie cena dotarła do maksimum z 16 kwietnia. Jego potencjalne pokonanie mogłoby być pierwszym sygnałem do powrotu długoterminowego trendu wzrostowego.

Ostatnim przygotowanym przeze mnie na dziś wykresem jest ALCOA.

ALCOA - wykres H1
ALCOA – wykres H1

Po silnych wzrostach z 1 maja spółka weszła w fazę korekty. Aktualnie cena znajduje się przy ostatnich minimach. Już dwukrotnie z zbliżonych poziomów udawało się kupującym wyprowadzać ruch w górę. Jest to potencjalnie miejsce gdzie można pokusić się o zajęcie długiej pozycji przy stosunkowo niskim współczynniku ryzyka.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here