Naga MarketsHODL-erzy bitcoina z rekordowym udziałem w rynku. Zgromadzili 70% całej podaży BTCDługoterminowi posiadacze bitcoinów (BTC) nie chcą sprzedawać swoich kryptowalutowych udziałów nawet w momencie gdy rynek osiągnął pięciomiesięczny szczyt cenowy, wynika z najnowszego raportu firmy analitycznej on-chain, Glassnode.

HODL-erzy BTC zgromadzili rekordową wartość podaży sieci Bitcoina

W swoim raporcie „Week on Chain” z 11 października, Glassnode zauważa, że „długoterminowi posiadacze” – portfele BTC, które nie odnotowały odpływu przez ponad 155 dni – są obecnie w posiadaniu prawie 13,3 miliona BTC lub 70% całkowitej podaży rynku Bitcoina.Raport podkreśla jednocześnie, że długoterminowi posiadacze zwiększyli swój łączny zasób o ponad 2,37 miliona BTC (około 134 miliardów dolarów w obecnych cenach) w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy.

Przy zaledwie 186 000 nowych BTC stworzonych przez górników w tym samym okresie, Glassnode stwierdza, że długoterminowe wieloryby gromadzą 12,7 razy więcej BTC niż jest tworzone w ramach nowej podaży.

HODL-erzy bitcoina z rekordowym udziałem w rynku. Zgromadzili 70% całej podaży BTC
Podaż zgromadzona przez długoterminowych posiadaczy bitcoina osiągnęła nowe, rekordowe poziomy. Źródło: Glassnode

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Liczba aktywnych adresów sieci Bitcoin w górę

W październiku liczba aktywnych adresów on-chain wzrosła o 19% do 291 000 – poziomów niewidzianych od grudnia 2020 roku. Glassnode zasugerował, że skok aktywności może zwiastować dalsze bycze momentum, stwierdzając:

– Bardziej aktywni uczestnicy rynku historycznie korelowali z rosnącym zainteresowaniem aktywem podczas wczesnej fazy rynków byka – komentuje Glassnode.

invest

W raporcie odnotowano również wzrost mediany wielkości transakcji do około 1,3 BTC na transfer, co sugeruje wzrost przepływu kapitału rozmiarów instytucjonalnych. W sierpniu mediana wielkości transakcji spadła do 0,6 BTC na transfer.

W zeszłym tygodniu sieć Bitcoin zarejestrowała najwyższą w historii dzienną wartość rozliczeń w wysokości 31 miliardów dolarów.

W dniu 12 października, Glassnode poinformował, że salda Bitcoin na scentralizowanych giełdach spadły do trzyletniego minimum 2,4 miliona BTC, co jest kolejnym dowodem na to, że wielu inwestorów decyduje się na HODL-owanie czekając na wyższe ceny

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs funta złoty | akcje nasdaq | kurs lewa bułgarskiego | biomed gpw akcje datawalk | bitcoin przewidywania | akcje kernel |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here