Naga MarketsHM Inwest to ogólnopolska firma deweloperska, realizująca inwestycje z segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.

HM Inwest złożył wnioski o dopuszczenie i wprowadzenie 2 336 312 akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, podała spółka. Wnioskowany dzień debiutu akcji spółki na rynku regulowanym GPW to 18 lipca 2019 r.,

“Zarząd spółki HM Inwest S.A.informuje o przedłożeniu w dniu 09.07.2019 r. przez spółkę kompletu wymaganych dokumentów do wniosków o dopuszczenie i wprowadzenie 2 336 312 akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w Warszawie oraz wniosku o wykluczenie akcji z alternatywnego systemu obrotu NewConnect” – czytamy w komunikacie.

Wnioskowany dzień debiutu akcji spółki na rynku regulowanym GPW to 18 lipca 2019 r., zaś wykluczenie z ASO NewConnect nastąpiłoby z upływem dnia poprzedzającego debiut akcji spółki na rynku regulowanym GPW, podano także.

Źródło: ISBnews

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Jak widać po poniższym wykresie, dotąd akcje spółki radziły sobie bardzo dobrze na rynku New Connect. Można mieć nadzieję, że podobnie będzie po przejściu na rynek główny GPW.

hm invest

Czytaj także: Akcje PKN Orlen wybijają ważny poziom. Spółka z nową, wyższą rekomendacjąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here