Naga MarketsAkcje spółki HM Inwest zadebiutowały dzisiaj na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Na otwarciu kurs akcji spadł wobec ceny odniesienia o 0,87% i wyniósł 22,8 zł. Jest to 5. debiut na rynku głównym w 2019 roku i jednocześnie 4. przejście z NewConnect w tym roku.


HM Inwest chce wejść na poziom ok. 1 000 sprzedanych mieszkań ok. 2020-2021 r., poinformował prezes Piotr Hofman. Powiedział także, że w tym roku spółka spodziewa się ok. 200 przekazań lokali.

“Jako deweloper chcemy zacząć budować ponad 1 000 mieszkań rocznie. Myślę, że przełom 2020/2021 to będą już te wskaźniki” – powiedział Hofman podczas debiutu spółki na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Chcemy przez te 3 lata okrzepnąć na rynku głównym, rozbudować elementy strategii – czyli powiększyć wolumen sprzedawanych mieszkań do ok. 1 000, a później 2 000. Pokazać się też na rynku hotelowym i zdecydowanie kontynuować rozwój filara produkcyjnego, czyli fabryki prefabrykatów. Chcemy bardziej zaangażować się na rynku krajowym, m.in. w programie Mieszkanie+, widzę tu ogromny potencjał” – dodał prezes w rozmowie z dziennikarzami.

HM Inwest to ogólnopolska firma deweloperska, realizująca inwestycje z segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here