Naga MarketsHiProMine rozważa ofertę publiczną i debiut na NewConnectHiProMine planuje budowę nowego centrum technologicznego i bierze pod uwagę współfinansowanie inwestycji ze środków zebranych w ofercie publicznej akcji oraz debiut na rynku NewConnect, poinformował ISBnews prof. Damian Józefiak – prezes, pomysłodawca i współzałożyciel HiProMine.

HiProMine bierze pod uwagę debiut na rynku NewConnect

“Dzięki budowie zakładu produkcyjnego opartego na własnej, sprawdzonej i opatentowanej technologii, wejdziemy na olbrzymi rynek materiałów paszowych. Stale rosnące, globalne zapotrzebowanie na białko zwierzęce połączone z ograniczeniami jego podaży, głównie ze względu na wyczerpywanie się zasobów naturalnych i zmiany klimatyczne, będą sprzyjać naszemu rozwojowi w kolejnych latach. W ramach finansowania inwestycji, rozważamy wejście na NewConnect” – powiedział ISBnews Józefiak.

Te artykuły również Cię zainteresują
HiProMine zaprezentuje się na zbliżającej się edycji GPW Innovation Day.

HiProMine jest dostawcą alternatywnego białka na skalę europejską, wytwarzanego poprzez innowacyjną, autorską technologię przemysłowej hodowli owadów. Oferta spółki skierowana jest głównie na rynek karm dla zwierząt domowych i pasz dla hodowli ryb, a także zwierząt gospodarskich i ogrodnictwa. Firma posiada pełną integrację pionową procesu produkcji – począwszy od własnego materiału genetycznego, po produkt końcowy.

Produkcja odbywa się w modelu modułowym, co daje możliwość łatwego jej skalowania. Spółka posiada własne linie produkcyjne, będące efektem wielu projektów badawczo-rozwojowych. Ich wynikiem jest także 29 międzynarodowych zgłoszeń patentowych, w tym dziewięć już przyznanych patentów. HiProMine jest jedynym podmiotem w Polsce i jednym z zaledwie kilku w Europie oferującym produkty pochodzenia owadziego w ilościach przemysłowych.

Autor: Sebastian GawłowskiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here