Naga MarketsPiątkowy ruch wzrostowy, który doprowadził do wyjścia na nowe tygodniowe szczyty, dał wyraźny sygnał wzrostowy, który podtrzymywany jest również na otwarciu tygodnia. Popyt stoi obecnie  przed możliwością przetestowania oporu przy poziomie 1169,80, którego wybicie otwierałoby drogę do dalszych wzrostów w kierunku 1200 USD. Warto również odnotować fakt wybicia tegorocznej linii trendu spadkowego, co może mieć istotny wpływ na zmianę nastrojów w kolejnych tygodniach.

Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wieloletnich praktyków rynku Forex – sprawdź

GOLDDaily - 12.10.2015

  • Wykres: ZŁOTO D1
  • Sygnał: Wzrostowy
  • Wsparcie: 1154,00
  • Opór: 1169,00; 1200
SENTYMENT_012102015
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.

highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.pl www.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here