Naga MarketsNa interwale H4 pary USD/JPY widoczne jest wyjście górą z wyrysowanego trójkąta symetrycznego. Obecnie trwa test wybicia w postaci powrotu do górnego ograniczenia. Jeżeli popyt zdoła wybronić poziom 120,28, wówczas będzie można myśleć o podtrzymaniu wzrostów w kierunku 121,20 – 121,30, gdzie utworzone zostały maksima z końca września.

W trakcie dzisiejszej sesji brak jest kluczowych danych, które miałyby wpływ na nastroje względem omawianej pary. Impulsów należy szukać w zachowaniu dolara na szerokim rynku.

Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wieloletnich praktyków rynku Forex – sprawdź

USDJPYH4 - 06.10.2015

  • Wykres: USD/JPY H4
  • Sygnał: wzrostowy  – trwa test wybicia
  • Wsparcie: 120,28
  • Opór: 121,20; 121,30
SENTYMENT_06102015
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.

highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.pl www.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here