Naga MarketsGBP/USD – szybkie odbicie  po danych z rynku pracy

Poranny handel na parze GBP/USD przyniósł ponad 100 pipsowe odbicie, które doprowadziło do pełnego odreagowania przeceny widocznej podczas wczorajszej sesji. Obecnie kurs znajduje się w rejonie tygodniowych szczytów, które stanowią główne ograniczenie. Udane wybicie mogłoby zostać potraktowane jako sygnał do dalszej zwyżki i ataku na 38,2 zniesienie FIBO, które znajduje się przy poziomie 1,5412. Warto zwrócić uwagę na popołudniowe dane z USA na temat sprzedaży detalicznej oraz inflacji PPI.

HighSky oferuje negocjowane spready (cashback) tylko i wyłącznie dla klientów Comparic!

Wykres: GBP/USD H4
Wykres: GBP/USD H4
  • Sygnał: Wzrostowy
  • Wsparcie: 1,5300
  • Opór: 1,5382; 1,5412
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.

highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.plwww.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analiztokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrade Ideas od UBS. Kolej na shorty EUR/USD?
Następny artykułOkazje inwestycyjne na WTI i EUR/AUD [WIDEO]
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here