Naga MarketsNa interwale H4 pary EUR/USD widoczny jest test górnego ograniczenia wyrysowanego kanału wzrostowego. W chwili obecnej brak jest próby mocniejszego wybicia, co może być związane z wyczekiwaniem inwestorów na popołudniowe dane o liczbie zasiłków w USA. W centrum uwagi pozostaje również wieczorny odczyt protokołu z ostatniego posiedzenia FOMC. W przypadku podtrzymania słabości dolara i wybicia górą, kolejnym ograniczeniem będzie widoczna linia wzrostowa, która aktualnie przechodzi przy poziomie 1,1375.

Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wieloletnich praktyków rynku Forex – sprawdź

EURUSDH4 - 08.10.2015

  • Wykres: EUR/USD H4
  • Sygnał: Wzrostowy
  • Wsparcie: 1,1280; 1,1270
  • Opór: 1,1312

Najważniejsze nadchodzące dane:

  • 14:30 USA – wnioski o zasiłek dla bezrobotnych
  • 20:00 USA – protokół z posiedzenia FOMC
SENTYMENT_07102015
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.

highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.pl www.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here