Naga MarketsEUR/USD – ponownie przy wsparciu

Notowania EUR/USD po nieudany odbiciu powyżej 1,1365 znalazły się ponownie pod presją podaży, która doprowadza do zaatakowania wsparcia przy poziomie 1,1350. Udane wybicie tego miejsca otworzy drogę do dalszych spadków w kierunku wyrysowanej średnioterminowej linii wzrostowej, która aktualnie przechodzi przy poziomie 1,1249.

O godzinie 13:45 ECB opublikuje decyzję na temat stóp procentowych w Strefie Euro. O 14:30 poznamy dane z USA na temat wniosków o zasiłek dla bezrobotnych i rozpocznie się również konferencja prasowa po posiedzeniu ECB. Oczekujemy podwyższonej zmienności w tych godzinach.

HighSky oferuje negocjowane spready (cashback) tylko i wyłącznie dla klientów Comparic!

EURUSDH4 - 22.10.2015

 

  • Sygnał: Spadkowy

  • Wsparcie: 1,1249

  • Opór: 1,1350


SENTYMENT_22102015
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.


highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.plwww.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here