Naga MarketsPiątkowe bardzo słabe dane z USA doprowadziły do osłabienia amerykańskiej waluty. W rezultacie na interwale D1 pary AUD/USD można zauważyć podtrzymanie ruchu wzrostowego, który powstał po nieudanym ataku na wsparcie utworzone w rejonie 0,6944. Obecnie można oczekiwać dalszej zwyżki w kierunku wyrysowanej czteromiesięcznej linii spadkowej, która przechodzi przy poziomie 0,7168. Stanowi ona najbliższe najmocniejsze ograniczenie w tym rejonie.

Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wieloletnich praktyków rynku Forex – sprawdź

AUDUSDDaily - 05.10.2015

  • Wykres: AUD/USD D1
  • Sygnał: Wzrostowy
  • Wsparcie: 0,6944; 0,7035
  • Opór: 0,7168

Najważniejsze nadchodzące dane:

  • 16:00 USA: indeks ISM dla usług
SENTYMENT_05102015
Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.

highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50, sales@highsky.pl www.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here