Naga Marketslogo-HFT-530x340_1HFT Brokers poinformował w czwartek (17 marca), że został pierwszym polskim brokerem rynku walutowego, który dodał do swojej oferty platformę MetaTrader 4 WebTrader. Jest to przeglądarkowa wersja popularnego oprogramowania handlowego dostępnego standardowo na komputery oraz urządzenia mobilne.

W związku z tym HFT Brokers dołącza do coraz szerszego grona brokerów poszerzających swoją ofertę właśnie o platformę WebTrader. Dostęp bezpośrednio z poziomu przeglądarki umożliwia zalogowanie się do własnego rachunku z każdego urządzenia, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Te artykuły również Cię zainteresują
Webową wersję MT4 w swojej ofercie posiada również XM (od listopada 2015) oraz FxGrow (od stycznia 2016). HFT został jednak pierwszym w pełni polskim brokerem, który zdecydował się udostępnić swoim klientom najnowszą odsłonę platformy dostępną z poziomu przeglądarki. Platforma dostępna jest pod linkiem.

Zobacz również: Co branża FX sądzi o nowym MetaTrader 4 WebTrader?

Jeżeli nie posiadasz jeszcze rachunku w HFT Brokers, możesz założyć go tutaj. Warto przypomnieć, że HFT zostało wyróżnione podczas tegorocznej edycji FxCuffs aż w trzech kategoriach – polski broker FX roku, produkt roku oraz kampania marketingowa roku.

HFT Brokers z nową, niższą prowizją 0,00225% na EUR/USD >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here