Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Firma zajmuje się obsługą sprzętową inwestycji i logistyki budowlanej. Zapewnia naszemu kompleksową, nowatorską i zoptymalizowaną ofertę w zakresie usług dźwigowo-transportowych oraz elementów zaplecza budowy.

herkules

Mijający tydzień prawdopodobnie zakończy się niewielką stratą. Mimo tego nadal pozostaje to spółka zaliczana do „gorących”, przede wszystkim ze względu na dynamiczny trend wzrostowy. W najbliższym czasie można spodziewać się zakończenia korekty. Cena spada bowiem do kilkumiesięcznej linii trendu wzrostowego oraz na poziom kluczowego wsparcia jakim jest poziom dwóch poprzednich dołków i dwóch szczytów. Warto oczekiwać na sygnał kupna właśnie w tym rejonie. Pierwszy raz o wzrostach pisaliśmy 26 listopada ubiegłego roku.Conotoxia

Colian Holding SA jest silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii.

colian

Także Colian nie odnotował wczoraj wzrostów i tydzień zakończy stratą. Nie zmienia jednak ona panującej, wyraźnej tendencji wzrostowej, a aktualne cofnięcie być może zostanie wykorzystane do dalszych wzrostów. Cena testuje bowiem poziom poprzedniego, przełamanego już szczytu z końca stycznia 2014 roku. Takie zachowanie kursu oznacza prawdopodobnie dalsze wzrosty, przynajmniej do poziomu 5 zł. Pierwszy raz o wzrostach informowaliśmy 15 października ubiegłego roku.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here