Naga MarketsPrzedmiotem działalności Helio jest import i konfekcjonowanie bakalii, produkcja wyrobów z maku oraz dystrybucja wyrobów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka traci na wartości od końca maja ubiegłego roku. Spadki nie wykazują jednak dużej dynamiki i budowane są przy malejących obrotach. Wydaje się więc, że są naturalną konsekwencją bardzo silnych wzrostów z lat ubiegłych. Tym bardziej, że trudno szukać poważnych powodów do zniżek. Cena oscyluje w rejonie 10 zł. Jest to wsparcie oparte o wcześniejsze szczyty. Miejsce, gdzie mogłaby się pojawić choćby ograniczona reakcja popytowa. Najbliższy raport ukaże się dopiero 30 października. Pozostaje więc dość długo czekać. Warto przypomnieć, że wyniki za pierwsze trzy miesiące pozytywnie zaskoczyły. Przychody za ten okres były najwyższe w historii, co dobrze wróży wynikom całorocznym. Kolejne dwa kwartały są bowiem zwyczajowo słabsze. Podobnie wypadł wynik netto, który był najwyższy wśród wszystkich pierwszych kwartałów od 2004 roku. Ze względu na sezonowość wyników, wydaje się, że jeżeli kurs nie zareaguje w najbliższym czasie czy też przed publikacją najbliższego raportu, korekta może się przedłużyć i kolejna szansa na odbicie pojawi się w ostatnim kwartale, kiedy spółka tradycyjnie notuje najmocniejsze wyniki.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here