Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedmiotem działalności Helio jest import i konfekcjonowanie bakalii, produkcja wyrobów z maku oraz dystrybucja wyrobów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wzrost o 3,4% to kontynuacja środowej sesji, podczas której spółka zdrożała o 7,7%. W ciągu dwóch dni, przy podwyższonym wolumenie dokonało się wybicie poziomu poprzedniego szczytu i wyjście na nowe maksima trendu wzrostowego. Trend trwający od początku ubiegłego roku przynosi już ponad 380% niemal nieprzerwanego wzrostu ceny. W ostatnich dniach paliwa do dalszych wzrostów dorzucił Zarząd spółki, informując że spodziewa się ok. dwukrotnie wyższego wyniku finansowego w okresie styczeń-marzec 2017, w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej. Spółka spodziewa się także około 30% wzrostu przychodów. Tak dobre informacje powinny nadal napędzać wzrosty. Ostatnio o spółce pisałem 21 marca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Przedmiotem działalności są inwestycje kapitałowe oraz usługi doradztwa w zakresie fuzji i przejęć, finansów spółek i restrukturyzacji.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 7,1%. Od początku kwietnia kurs rośnie już o ponad 14% i to przy podwyższonych obrotach. Wykres dzienny wskazuje na trend wzrostowy i mocne odbicie od linii trendu. Tak naprawdę okres od lipa ubiegłego roku, mimo że spadkowy, to jednak podaż nie potrafiła wyraźnie schodzić na nowe minima. W tym okresie ukształtowało się mocne wsparcie przy 2,40 zł. Po okresie konsolidacji przyszedł czas na silne wybicie. Złamanie układu coraz niżej położonych wierzchołków wskazuje na powrót po długiej korekcie do trendu wzrostowego. Wydaje się, że w dłuższym okresie cena może rosnąć do okolic ostatniego maksimum, a więc 3,35 zł.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here