Naga MarketsPrzedmiotem działalności Helio jest import i konfekcjonowanie bakalii, produkcja wyrobów z maku oraz dystrybucja wyrobów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy wygląda optymistycznie i pokazuje, że jest to mocno trendowa spółka. Obecnie jesteśmy w fazie trendu wzrostowego, a niedawno doszło do przełamania ważnego oporu okolic 10-11 zł. Wybicie oporu, mała korekta i szybki powrót do wzrostów dobrze świadczą o sile panującego trendu. Wydaje się, że wzrosty mogą być kontynuowane, a po drodze na historyczne maksima nie ma tak naprawdę poważnych oporów. Szukając jednak jakiegoś charakterystycznego miejsca, można skupić się na zasięgu wzrostów z lat 2009-10. Podobny zasięg obecny trend uzyska w rejonie 17,50 zł czyli przy jednym z wierzchołków z 2011 roku.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny pokazuje bardzo dynamiczny trend, w którym warto czekać na korekty. Każdy olejny dołek pojawia się na coraz wyższym poziomie i wydaje się, że tej wiedzy najlepiej jest się trzymać. Dopóki więc taki układ będzie kontynuowane, dotąd trend wzrostowy będzie nie zagrożony. Wydaje się, że może okazać się to skuteczniejsza metoda niż wyznaczanie zasięgów z poprzednich trendów, tym bardziej, że minęło sporo czasu i pod względem fundamentalnym, trend z ubiegłych lat może mieć niewiele wspólnego z obecną kondycją spółki. Ostatnio o spółce pisałem 26 stycznia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here