Naga MarketsGłównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy. W skład Grupy Kapitałowej HAWE wchodzą trzy spółki: HAWE S.A. – spółka publiczna i dominująca Grupy HAWE, której działalność operacyjna prowadzona jest przez 2 spółki zależne: HAWE Telekom Sp. z o.o. i HAWE Budownictwo Sp. z o.o., w których HAWE S.A. posiada 100% udziałów.


Na wykresie miesięcznym widać, że spółka na tle historycznym jest na niskich poziomach i porusza się w trendzie bocznym.


Na wykresie dziennym widać impuls wzrostowy oraz trwającą aktualnie korektę. Bardzo istotne jest wsparcie na poziomie ok. 3,20zł, które było już dwukrotnie skutecznie obronione. Przełamanie wsparcia zaneguje wzrosty i sprawi, że spółka nadal poruszać się będzie w ruchu bocznym i na jakikolwiek impuls do wybicie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Pozytywnie nastrajają rekomendacje analityków, z których większość zaleca kupno z ceną docelową podchodzącą pod 6 zł za akcję.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie , a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here