Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Niemal 30% sięgnęły wzrosty na tej ogromnie wyprzedanej w ostatnim czasie spółce. Powodem takiego entuzjazmu była informacja o ustąpieniu całej Rady Nadzorczej. Od kilku tygodni technika nie odgrywa praktycznie żadnej roli, na tym wykresie żądzą skrajne emocje. Ciężko zatem powiedzieć czy był to tylko jednorazowy wybuch optymizmu czy jednak początek czegoś bardziej trwałego. Miejsca na dalsze odreagowanie jest sporo, pierwsze problemu mogłyby się zacząć gdzieś w okolicach 0,57 – 0,66 zł, gdzie mamy spora lukę cenową i przyspieszoną linię trendu spadkowego, więc nawet kolejne 30% wzrostów nie zmieni jeszcze układu sił na wykresie.Conotoxia

Paged SA zajmuje się bezpośrednio sprzedażą materiałów drzewnych i drewnopochodnych.

paged

Spółka zyskała wczoraj 3,6% na dość niskich obrotach. Technicznie, kurs porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym, a ostatnio cena oscyluje w okolicach ważnego wsparcia 50 zł. Wydaje się więc, że prawdopodobne są niewielkie wzrosty w ramach kanału korekcyjnego (spadkowego). Pierwszym celem powinno być osiągnięcie luki cenowej okolic 55-56 zł. Jeżeli sztuka ta powiedzie się, wzrosty będą miały szansę rozwinąć się i w zależności od otoczenia czyli szerokiego rynku, powrócić nawet do głównego trendu. O wzrostach na tej spółce informujemy od 11 grudnia ubiegłego roku.

banner_z_kartami

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here