Naga MarketsGłównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

hawe w1

Na interwale tygodniowym widać, że jest spółka mocno trendowa. Ciężko nazwać czerwone linie liniami trendu, ale łączą one ostatnie dołki na przestrzeni kilku lat. Aktualnie znajdujemy się przy nich, co może powodować odreagowanie spadków. Dodatkowo pomaga także technika na wykresie dziennym.

hawe d1

Na wykresie dziennym cały trend spadkowy wpisuje się bardzo dokładnie w kanał spadkowy. Widoczne odbicie ma miejsce właśnie przy dolnej krawędzi. Jak widać, odbicia w górę nie zawsze docierały do górnej krawędzi, stąd też zalecana jest ostrożność przy poziomie 2,60 zł, który powinien stanowić opór i znajduje się mniej więcej w połowie kanału.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPGNIG [PGN] – formacja klina, czas na małe wzrosty
Następny artykułUSD/JPY – ponownie pod strefą oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here