Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Kolejną bardzo mocną sesję odnotowało Hawe, który zyskało wczoraj niemal 20% przy obrotach najwyższych od kilku miesięcy. Powodem tak mocnych wzrostów była informacja przekazana przez Zarząd spółki o złożeniu w Sądzie dokumentu cofającego wcześniejszy wniosek o ogłoszenie upadłości firmy. Wzrosty spowodowały wybicie około 9 miesięcznej linii trendu spadkowego oraz ważnego oporu przy 0,84 zł. W praktyce otwiera to drogę do okolic 1,30 – 1,40 zł czyli szczytu z września ubiegłego roku. Spółkę analizowałem poprzednio we wtorek.

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

bytom

Spółka zyskała podczas środowej sesji ponad 4% przy dość dobrej wielkości obrotach. Była to pozytywna reakcja rynku na opublikowane wyniki sprzedaży w styczniu, które okazały się dobre, wielkość sprzedaży wzrosła niemal o 30%. Pod względem technicznym była to szósta z rzędu wzrostowa sesja, która świetnie wpisała się w trwające odbicie od wsparcia przy 2,40 zł. Wybita została także linia korekty i obecnie sygnałem potwierdzającym prawdopodobne dalsze wzrosty będzie wybicie lokalnego oporu w rejonie 2,80 zł. Do tego wystarczy jeszcze jedna wzrostowa sesja, która otwierałaby drogę do okolic 3,33 zł czyli serii trzech wierzchołków z końca ubiegłego roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza środowej sesji na DAX. Prawdziwy roller coaster.
Następny artykułSystem tabelkowy GPW: Neuca
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here