Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas poniedziałkowej sesji ponad 20% co sprawiło, że stała się liderem najbardziej rosnących spółek tego dnia. Pod względem czysto technicznym pojawił się sygnał kupna. Jest nim wybicie linii trendu spadkowego trwającej od wierzchołka z połowy września ubiegłego roku oraz wybicie poziomu poprzedniego wierzchołka czyli 0,68 zł. W praktyce oznacza to utworzenie struktury dwóch coraz wyżej położonych dołków i szczytów, która otwiera drogę do dalszej zwyżki. Na uwagę zasługuje fakt, że nie tylko wczorajsza przełomowa sesja odbyła się na podwyższonych obrotach, ale wzrost wolumenu widoczny jest w trakcie całego odbicia zapoczątkowanego pod koniec grudnia. Najbliższy opór, do którego kurs powinien teraz zmierzać to 0,84 zł. Oznaczałoby to ponad 18% dalszych wzrostów.

ABC Data SA jest jedną z największych polskich spółek dystrybuujących sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową.

abcdata

Podczas pierwszej sesji nowego tygodnia i miesiąca spółka wzrosła o niespełna 4%. Wzrosty te były kontynuacją rozpoczętego kilka dni temu odbicia od kluczowego, historycznego poziomu wsparcia okolic 2,95 zł. Jeżeli historia miałaby się nadal powtarzać to cena powinna teraz rosnąć przynajmniej w rejon 3,50 zł, gdzie dość często ruchy wzrostowe ulegały wyczerpaniu. Dopiero wybicie ponad ten poziom otwierałoby drogę do zmiany trendu na wzrostowy.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CHF – sygnał na wzrost
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Budimex, Ciech
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here