Naga MarketsFirma Hashtoro, dostawca usług wydobywczych w chmurze, ogłosiła, że ograniczy swoje kontrakty na Bitcoin. Obecnie firma oferuje trzy plany: roczny, dwuletnie i nieograniczony. Do tej pory jedynie minimalny hash rate posiadał stałą wartość, teraz górny pułap ustalony jest na poziomach na 75 TH/s, 46 TH/s i 35 TH/s na użytkownika.

Hashtoro pozwala szybko i łatwo rozpocząć wydobycie największych kryptowalut – Bitcoina, Ethereum i Litecoina – bez konieczności kupowania i ciągłego ulepszania drogiego sprzętu. Minimalny plan kosztuje zaledwie 20 euro, można rozpocząć wydobycie zaraz po uiszczeniu opłaty.

“Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej obsługi miningu w chmurze i zaoferowanie im tanich kontraktów wydobywczych z niskimi opłatami eksploatacyjnymi” – komentuje Alexander Petersons, dyrektor produktowy usługi.

Aby zapewnić optymalny stosunek ceny do jakości, Hashtoro używa koparek ASIC z chłodzeniem zanurzeniowym (tzw. immersion cooling). Farmy górnicze zlokalizowane są w krajach europejskich, które są przyjazne dla rynku kryptowalutowego i w całości zasilane są odnawialnymi źródłami energii. To sprawia, że Hashtoro jest najbardziej przystępnym cenowo i ekologicznym rozwiązaniem górniczym na rynku.

Inteligentne oprogramowanie oparte na algorytmach nauki maszynowej wybiera optymalną strategię: dynamicznie przełącza się na najlepszą pulę i najlepszą walutę do kopania. Szczegółowe, łatwe w użyciu statystyki są dostępne dla użytkownika 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zgodnie z testami takie podejście daje 10% większy zysk.

Hashtoro zwraca również szczególną uwagę na bezpieczeństwo przechowywania i wypłaty monet oraz ochronę wrażliwych danych użytkowników. Wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane zgodnie ze standardami PCI-DSS, podczas gdy środki przechowywane są w cold storage z szybkim i łatwym systemem wypłaty. Wypłaty dokonywane są codziennie. W celu dalszej ochrony klientów i ich środków finansowych spółka nie ujawnia dokładnej lokalizacji farm górniczych.

Podsumowując powyższe w jednym zdaniu: wysoka wydajność, profesjonalny system zabezpieczeń i niski próg wypłat – sprawia, że Hashtoro jest jednym z najlepszych wyborów dla górnictwa w chmurze.

“Pomimo stale rosnącej złożoności obliczeń hash, wydobycie w chmurze pozostaje opłacalne i każdego dnia przyciąga więcej górników. Ze względu na duży popyt ograniczamy nasze kontrakty na Bitcoin. Nowe kontrakty dla Ethereum i Litecoin mogą zostać tymczasowo zamknięte, ponieważ jesteśmy prawie wyprzedani. W tym przypadku będą one dostępne we wrześniu” – dodaje Petersons.

Informacje o Hashtoro

Firma została założona w maju 2018 roku. Hashtoro.com jest usługą miningu w chmurze. Oferuje bezpieczny i prosty sposób na uzyskanie mocy obliczeniowej, aby rozpocząć wydobywanie BTC, LTC i ETH. Firma dostarcza rozwiązania kryptowalutowe zarówno dla detalicznych użytkowników, jak i podmiotów gospodarczych. Hashtoro jest odpowiednim wyborem niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć wydobycie przy niskim budżecie, czy też zdywersyfikować swój obecny portfel. Centra danych firmy znajdują się w Finlandii i Norwegii.

Główną przewagą konkurencyjną jest fakt że firma oferuje niskobudżetowe możliwości wydobycia w chmurze. Najtańsza umowa o wydobycie w chmurze będzie kosztować zaledwie 20€.

Ponadto infrastruktura Hashtoro jest zasilana wyłącznie energią odnawialną. Ciepłe powietrze generowane przez górnictwo jest kierowane do specjalnych pomp, podczas gdy woda jest wykorzystywana w instalacjach grzewczych. Dlatego hashtoro.com stało się jedną z najbardziej dochodowych i ekologicznie bezpiecznych usług górniczych w chmurze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here