Naga Marketscanaan_Bitcoin_Mining_koparkiHash sieci btc jest obecnie na najwyższym poziomie od początku roku. Trudności w wydobyciu pozostaje dość stabilna, ale z niewielkim wzrostem dochodu dla górników. Tymczasem Nvidia twierdzi, że spodziewa się powrotu ogromnego popytu na chipy do kopania kryptowalut i jest pewna osiągnięcia swoich celów w zakresie przychodów na ten rok.

Dane z Blockchain.com pokazują, że hash sieci bitcoina wzrósł do najwyższego poziomu od trzech miesięcy. Obecnie wynosi 45,5 mln TH / s.

Skąd ta zmiana?

Ta obecna liczba jest najwyższą odnotowaną w sieci bitcoina od połowy lutego 2017 r. Rosnący hash może oznaczać znaczny skok aktywności wydobywczej górników i być powiązany ze skokiem ceny kryptowaluty.

Nawet przy tym wzroście współczynnika hash, sieć jest jeszcze daleko od największej zarejestrowanej stawki hash w okresie 7 dni, która wynosiła 54,8 mln TH / s. Obecny wzrost jest jednak głęboki, biorąc pod uwagę ogromny spadek, jaki hash zaliczył w grudniu po katastrofie cenowej w połowie listopada, w której BTC spadło z 6000 USD do 3000 USD.

W tym czasie wielu górników zostało wręcz zmuszonych do sprzedaży swoich koparek.

Podczas gdy stopa hash nadal rośnie, Nvidia trzyma się prognoz przedstawionych na początku roku, dotyczących prognozowanych przychodów na rok budżetowy 2020. Według Bloomberga producent chipów przewiduje zwiększony apetyt górników kryptowalutowych na jego koparki.

Rosnąca wartość hash pojawia się w momencie, gdy w roku 2019 nastąpił ponowny optymizm wśród byków w stosunku do perspektywy cenowej kryptowaluty. W 2018 r. najwyżej sklasyfikowana kryptowaluta spadła o ponad 80 procent, gdy rynek doświadczył przedłużającego się rynku bessy.

Mimo tego według uznanego handlowca instrumentów pochodnych i analityka bitcoina, Tone’a Vaysa, BTC może osiągnąć nawet 6000 USD w swoim obecnym mini-rajdzie. Vays uważa, że ​​jeśli btc przekroczy 4200 USD, wówczas 6000 USD może potencjalnie stać się osiągalne.

Podsumowując swoją prognozę, Vays stwierdził jednak:

„Sądzę, że możemy wybić cenę i sięgnąć 5000 USD, a być może nawet 6000 USD, ale nadal uważam, że w tym roku zobaczymy niższe ceny niż 3000 USD”.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here