Naga MarketsAndrzej Haraburda, Art Advisor i Współwłaściciel Galerii Kolekcjoner był gościem Marcina Wenusa na antenie Comparic24.TV. Polskim inwestorom znany przede wszystkim jako propagator japońskich metod tradingu, od pona​d 20 lat aktywny inwestor na rynkach finansowych. Pracował jako trader oraz analityk w międzynarodowych domach maklerskich, obecnie związany z rynkiem alternatywnym.


Od Ichimoku do do sztuki – Andrzej Haraburda gościem Comparic24.TV

W rozmowie o inwestycjach alternatywnych, które przez ostatnie lata stały się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowego. Artykuły luksusowe i kolekcjonerskie stanowią tzw. dobra rzadkie, dlatego ich wartość ma tendencje do wzrostu. Rynek alternatywny można zatem uznać za miejsce inwestycji długoterminowych, które niską płynność rekompensują z reguły dużym potencjalnym wzrostem rentowności uzyskiwanym w momencie sprzedaży.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here