XTB

Hantec Markets nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

Hantec Markets (HantecFX) – informacje o brokerze

Logo Hantec MarketsHantec Markets jest częścią założonej w 1990 roku Grupy Hantec, której misją jest dostarczanie indywidualnych i profesjonalnych usług zarządzania majątkiem pomagając swoim Klientom tworzyć i gromadzić im bogactwo. Broker posiada swoją siedzibę w Londynie i jest regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA) pod numerem licencji 502635, z dodatkową ochroną kapitału inwestorów w Financial Services Compensation Scheme (FSCS) do 50,000 GBP.

Aby wzmocnić swoją sieć zagraniczną, Grupa Kapitałowa Hantec dostała także licencje Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) w zakresie świadczenia usług finansowych i inwestycyjnych w Australii, w tym usług lewarowanych w handlu zagranicznym złota, rynkach walutowych i pochodnych.

Warunki transakcyjne oraz oferta

Hantec Markets oferuje dostęp do głównych kontraktów na różnicę kursową, w tym 42 par walutowych, główne kontrakty CFD oraz złoto i srebro. Handel STP gwarantuje, że zlecenia przekazywane są bezpośrednio do dostawców płynności, a brak dealing desk zapewnia najlepszą egzekucję w dowolnym momencie.

Broker oferuje także trzy platformy handlowe: MT4, Currenex Viking oraz Currenex Classic.

Oprócz standardowych rodzajów kont, Hantec Markets oferuje również wspólne konta, konta korporacyjne i bezpłatne konta swap (islamskie) dla wszystkich kwalifikujących się do tego Klientów.

Broker regulowany przez Hantec Markets jest regulowany przez FCA
Minimalny depozyt 1000 $/£/€
Rodzaje kont Zależne od rodzaju platformy: MT4, Currenex Viking oraz Currenex Classic
Waluta depozytu USD, EUR, GBP, CHF, CAD, AUD, AED
Maksymalna dźwignia 30:1
Dostępne Instrumenty CFD na 42 pary walutowe, złoto, srebro, ropę Brent i Crude oraz 9 indeksów

Platformy transakcyjne oferowane przez Hantec Markets

Oferta platform transakcyjnych Hantec Markets umożliwia inwestorom o różnym poziomie doświadczenia czerpanie maksymalnych korzyści z handlu – czy to przez telefon komórkowy, czy komputer.

Broker posiada w swojej ofercie popularną platformę MetaTrader 4 (MT4) autorstwa MetaQuotes oraz opracowane dla doświadczonych i profesjonalnych użytkowników platformy Currenex Classic oraz Viking.

Dostęp do poszczególnych platform warunkowany jest m.in. wysokością depozytu. Osoby korzystające z MT4 zobligowane są do dokonania minimalnego depozytu w wysokości 1 000 USD. Chcąc korzystać z platform Currenex należy jednak zdeponować już kolejno 5 000 USD w przypadku wersji Viking i 10 000 USD w przypadku wersji Classic.

Dodatkowe usługi

Broker Hantec Markets oferuje swoim klientom dostęp do bazy filmów instruktażowych dot. obsługi platform transakcyjnych i materiałów edukacyjnych oraz seminariów internetowych i analiz wideo, w trakcie których omawiana jest obecna sytuacja rynkowa.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o Hantec Markets.

Podsumowanie

Hantec Markets posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynkach walutowych. Broker jest regulowany przez FCA i oferuje handel na najpopularniejszych rynkach za pomocą trzech profesjonalnych platform transakcyjnych. Został on także wyróżniony i otrzymał nagrodę dla Najlepszego Brokera Południowo-Wschodniej Azji oraz Zachodniej Europy, za niezrównaną technologię, wzorową obsługę Klienta i przejrzyste podejście do handlu online.