Naga MarketsW świecie tradingu detalicznego dominującą od lat platformą transakcyjną jest MetaTrader autorstwa MetaQuotes, a w szczególności wersje oprogramowania oznaczone numerami “cztery” i “pięć”. Na rynku dostępne są oczywiście alternatywy i jedną z nich jest cTrader. Firma stojąca za projektem, Spotware Systems, poinformowała właśnie o wypuszczeniu najnowszej aktualizacji platformy, oznaczonej jako 3.0. Użytkownicy mogą liczyć na szereg usprawnień, nowych funkcji oraz scalenie cTradera z cAlgo. 


Modułowe podejście Spotware Software do rozwoju asortymentu produktów stanowi podstawę do włączenia cTrader Copy, która jest planowanym następcą usługi cMirror. Ideą tego posunięcia jest możliwość wykonywania różnych rodzajów transakcji przez klientów za pomocą jednego pakietu oprogramowania.

Klienci brokerów, którzy posiadają w swojej ofercie cTradera, będą mogli korzystać z manualnego tradingu, copy i mirror tradingu oraz analizy wyników inwestycyjnych z poziomu jednej aplikacji. Przedsiębiorstwo jednocześnie informuje, że wersja będzie na bieżąco aktualizowana.

Klienci mają dostęp do szerszej gamy predefiniowanych wykresów, zupełnie nowej aplikacji cTrader Analyze do analizy wyników handlu, wielu zmian użyteczności oraz ulepszonego interfejsu cAlgo.API. Udoskonalenia cAlgo.API obejmują obsługę zleceń Stop Limit, trailing SL, frakcji wolumenów i metod wyzwalania zleceń stop.

Dyrektor ds. zarządzania społecznością w Spotware, Panagiotis Charalampous, oświadczył: “Wydając cTrader 3.0, osiągnęliśmy ważny kamień milowy. W ciągu ostatniego roku niestrudzenie pracowaliśmy nad ujednoliconą aplikacją transakcyjną, która zapewniłaby bezproblemowe doświadczenie transakcyjne wraz z całym spektrum naszych użytkowników, czyli ręcznymi inwestorami, inwestorami algorytmicznymi, dostawcami usług strategicznych i twórcami strategii.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here