Naga MarketseToro to największa platforma handlu społecznościowego, której do tej pory zaufało 6 milionów traderów z ponad 140 krajów. Część z nich postanowiła dzielić się swoją wiedzą udostępniając do kopiowania otwierane pozycje. Jednym z takich traderów jest Dawid Kowalski, znany w społeczności eToro jako 4exPirate.


Dawid handluje walutami od 2005 roku, w 2013 roku dołączył do eToro i od tamtej pory utrzymuje nadzwyczaj wysokie standardy handlu. W 2016 roku po raz trzeci z rzędu osiągnął roczną stopę zwrotu z inwestycji na poziomie wyższym niż stopa zwrotu z indeksu S&P500, traktowana przez Dawida jako benchmark.

Otwórz darmowy rachunek demonstracyjny eToro i sprawdź dokładne statystyki handlu 4exPirate >>>

4exPirate, którego ruchy śledzi ponad 34 tysiące osób z całego świata, a jego zagrania kopiuje grupa ponad 1200 inwestorów zaprezentuje swoje podejście do rynku na specjalnym webinarze, który będzie mieć miejsce już w najbliższy wtorek, 14 marca o godzinie 18:30.

Dawid Kowalski z Polski jest jednym z najbardziej popularnych inwestorów na eToro

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

W trakcie spotkania zapoznamy się z dokładną strategią rynkową Dawida, który zdradzi nam w jaki sposób uzyskiwać zadowalające stopy zwroty z inwestycji w długim horyzoncie czasowym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here